BUNDLE & SAVE!

Stack up on any of your favorite MUArvelous Lashes products and SAVE!

  • DOUBLE UP
    Regular price
    from $18.00
    Sale price
    from $18.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MIX N MATCH
    Regular price
    from $17.00
    Sale price
    from $17.00
    Regular price
    $17.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TRIPLE THREAT
    Regular price
    from $25.20
    Sale price
    from $25.20
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LASH STARTER KIT
    Regular price
    from $37.00
    Sale price
    from $37.00
    Regular price
    $37.00
    Unit price
    per 
    Sold out

Featured Products

  • The DRAMA QUEEN
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
    2 reviews
  • The ENTREPRENEUR
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The DAREDEVIL
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The FLIRT
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    1 review

rose gold lash tools

  • BRUSH-ON LASH GLUE CLEAR
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ROSE GOLD LASH SCISSORS
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ROSE GOLD LASH TWEEZERS
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ROSE GOLD LASH CURLERS
    Vendor
    MUArvelous Beauty
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out

Shop #MUArvelous on Instagram

Loyalty Rewards

Earn 1 point for every $1 you spend in our store.

Get Rewarded